Tuesday
Greenway vs. Ely, 7pm
Barnum vs. Hibbing, 7:15pm
Breckenridge vs. Underwood, 7:15pm
Fergus Falls vs. Brainerd, 7:30pm
Mankato East vs. Austin, 7:30pm
Montevideo vs. Benson, 7:30pm
Thursday
Cloquet vs. Hermantown, 7:15pm
Pelican Rapids vs. Barnesville, 7:30pm
Hillcrest Lutheran vs. Ashby, 7:30pm
Friday
Roseau vs. Goodridge-Grygla-Gatzke, 6pm
Eagan vs. Eastview, 7pm
Sartell-St. Stephen vs. Fergus Falls, 7:30pm
Saturday
St. Paul Central vs. Rosemount, 11:30am
Southwest Christian vs. Cass Lake-Bena, 1pm
Norwood-Young America vs. Bloomington Kennedy, 12:30pm
Columbia Heights vs. Waconia, 2pm
Red Lake vs. Hillcrest Lutheran Academy, 2:30pm
Morris Area vs. Pelican Rapids, 3:30pm
Tuesday
Grand Rapids vs. Hermantown, 7pm
Sauk Rapids-Rice vs. Fergus Falls, 7:15pm
Thursday
Delano-Rockford vs. Holy Family Catholic, 7pm
Duluth East vs. Grand Rapids, 7pm
Warroad vs. Roseau, 7:30pm
Friday
Wadena-Deer Creek vs. Fergus Falls, 7:15pm
Cloquet-Esko-Carlton vs. Eden Prairie, 7:30pm
Saturday
Roseau vs. St. Michael-Albertville, 2pm
Monday
Roseau vs. Thief River Falls, 7:30pm
Tuesday
Waconia vs. Holy Family, 6:50pm
St. Croix Lutheran vs. Fridley, 7pm
Hillcrest Lutheran vs. Battle Lake, 7:30pm
Thursday
Cloquet vs. Hermantown, 5:45pm
Eagan vs. Edina, 7pm
Cromwell vs. Esko, 7:15pm
Friday
Grand Rapids vs. East Grand Forks, 7:15pm
Fergus Falls vs. Sartell St. Stephen, 7:30pm
Battle Lake vs. Ashby, 7:30pm
Saturday
Grand Rapids vs. Thief River Falls, 2:30pm
Bloomington Kennedy vs. Osseo, 5:30pm
Chanhassen vs. Hopkins, 6:30pm
Monday
Cloquet-Esko-Carlton vs. Superior, 7pm
Tuesday
Stillwater vs. Cretin-Derham Hall, 7:30pm
Cloquet-Esko-Carlton vs. Forest Lake, 7:30pm
Thursday
Brainerd/Little Falls vs. Fergus Falls, 7:15pm
Stillwater vs. Edina, 7:30pm
Saturday
Detroit Lakes vs. Fergus Falls, 1:45pm
*All live streams are subject to change without advanced notice.
Tag(s): Central Lakes Fergus Falls Sauk Rapids-Rice Independents Duluth East Grand Rapids St. Paul Johnson Lake Superior Hermantown Mariucci Roseau Warroad Mississippi 8 St. Michael-Albertville Stillwater White Bear Lake Central Lakes Fergus Falls Sauk Rapids-Rice Lake Superior Cloquet-Esko-Carlton Mariucci Roseau St. Paul Johnson