Boys' Basketball
Tuesday
New London-Spicer vs. Glencoe-Silver Lake, 7pm
Holy Angels vs. St. Thomas Academy, 7pm
St. Croix Lutheran vs. Columbia Heights, 7pm
Belgrade-Brooten-Elrosa vs. Eden Valley-Watkins, 7pm
Shakopee vs. Lakeville North, 7pm
Cretin-Derham Hall vs. East Ridge, 7:15pm
Grand Rapids vs. Virginia, 7:15pm
Wednesday
Chaska vs. North St. Paul, 7pm
Thursday
Duluth Denfeld vs. Superior, 7:15pm
Grand Rapids vs. Bemidji, 7:30pm
Friday
Apple Valley vs. Shakopee, 7pm
Benilde-St. Margaret's vs. Chanhassen, 7pm
Lakeville North vs. Rosemount, 7pm
Sioux Falls Washington vs. Hopkins, 7pm
Saturday
Rocori vs. Little Falls, 7:15pm
Boys' Hockey
Tuesday
Waconia vs. New Prague, 6:45pm
Holy Family vs. Litchfield/Dassel Cokato, 7pm
Benilde-St. Margaret's vs. Chanhassen, 7pm
Stillwater vs. Lakeville North, 7:15pm
Little Falls vs. Sartell-St. Stephen, 7:15pm
Virginia/Mountain Iron-Buhl vs. Hermantown, 7:30pm
Cretin-Derham Hall vs. St. Thomas Academy, 7:30pm
Thursday
Little Falls vs. St. Cloud Cathedral, 7pm
Friday
East Grand Forks vs. Warroad, 7:30pm
Saturday
Duluth Marshall vs. St. Thomas Academy, 12pm
Providence Academy vs. Breck, 1pm
Chaska vs. Benilde-St. Margaret's, 2pm
Girls' Basketball
Monday
Grand Rapids vs. Duluth East, 7:15pm
Roseau vs. Lake of the Woods, 7:30pm
Tuesday
Lakeville North vs. Shakopee, 7pm
Mankato West vs. Austin, 7:30pm
Thursday
Belgrade-Brooten-Elrosa vs. Paynesville, 7:15pm
Friday
Roseau vs. Mountain Iron-Buhl, 5pm
Sioux Falls Washington vs. Hopkins, 5:30pm
St. Paul Academy vs. Minnehaha Academy, 7pm
Little Falls vs. St. Cloud Cathedral, 7:15pm
Roseville vs. Woodbury, 7:15pm
Tag(s): Central Lakes Sartell Granite Ridge Little Falls St. Cloud Cathedral IMAC Breck Providence Academy Independents Grand Rapids Iron Range Greenway Virginia/Mountain Iron-Buhl Lake Wayzata Lake Superior Duluth Marshall Hermantown Mariucci Bemidji East Grand Forks Roseau Warroad Metro East Mahtomedi St. Thomas Academy Metro West Chanhassen Chaska Benilde-St. Margaret's Northwest Suburban Northwest Suburban - North Blaine Elk River/Zimmerman South Suburban Lakeville North Suburban East Cretin-Derham Hall Stillwater White Bear Lake Wright County Holy Family Litchfield/Dassel-Cokato New Prague Waconia