Pagel Activity Center - Minnetonka, MN
Friday, Nov. 24
Andover 3, Chanhassen 2
Rosemount 3, Minnetonka 10
Saturday, Nov. 25
Chanhassen 1, Rosemount 2
Minnetonka 8, Andover 0
TRIA Rink - St. Paul, MN
Friday, Nov. 24
Rochester Century/John Marshall 6, Cambridge-Isanti 3
St. Paul Highland Park 2, Mankato East 4
Two Rivers 2, Hibbing/Chisholm 3
Northfield 5, Providence Academy 4
Saturday, Nov. 25
Hibbing/Chisholm 1, Northfield 7
Cambridge-Isanti 3, Mankato East 4
Providence Academy 3, Two Rivers 4
St. Paul Highland Park 1, Rochester Century/John Marshall 6
Red Baron Arena - Marshall, MN
Friday, Nov. 24
Irondale 9, Morris/Benson 0
Pine City 5, Marshall 1
Saturday, Nov. 25
Third Place: Morris/Benson 3, Marshall 8
Championship: Irondale 2, Pine City 1 (OT)
Veterans Memorial Arena - Inver Grove Heights, MN
Friday, Nov. 24
Dodge County 11, Red Wing 1
Park Rapids 3, Simley 3 (Simley won shootout.)
Saturday, Nov. 25
Third Place: Park Rapids 4, Red Wing 6
Championship: Dodge County 6, Simley 3
Centennial Sports Arena - Circle Pines, MN
Friday, Nov. 24
Mahtomedi 2, Centennial 5
Eastview 8, Blaine 0
Saturday, Nov. 25
Blaine 0, Mahtomedi 5
Eastview 2, Centennial 3 (OT)
Plymouth Ice Center - Plymouth MN
Friday, Nov. 24
Maple Grove 0, Edina 3
Moorhead 1, Wayzata 6
Saturday, Nov. 25
Edina 7, Moorhead 2
Maple Grove 4, Wayzata 6
M Health Fairview Sports Center - Woodbury, MN
Friday, Nov. 24
Champlin Park 9, St. Louis Park 4
Eagan 2, Woodbury 1
Saturday, Nov. 25
Third Place: St. Louis Park 2, Woodbury 4
Championship: Eagan 2, Champlin Park 9
Bloomington Ice Garden - Bloomington, MN
Friday, Nov. 24
Roseville 3, Lakeville North 2 - (OT)
Shakopee 4, Holy Angels 1
Saturday, Nov. 25
St. Thomas Academy 2, Rogers 4
Duluth East 4, Shakopee 5
Wildcat Centre - River Falls, WI
Friday, Nov. 24
Bloomington Kennedy 2, Northern Edge 1
Tartan 2, River Falls (WI) 5
Saturday, Nov. 25
Bloomington Kennedy 0, Tartan 3
Northern Edge 0, River Falls (WI) 4
Braemar Ice Arena - Edina, MN
Thursday, Dec. 14
Eden Prairie 5, Elk River/Zimmerman 1
Edina 6, Grand Rapids 2
Friday, Dec. 15
Eden Prairie 3, Grand Rapids 4
Edina 4, Elk River/Zimmerman 0
Saturday, Dec. 16
Elk River/Zimmerman 1, Grand Rapids 2 (OT)
Edina 3, Eden Prairie 1
Doug Woog Arena - South St. Paul, MN
Tuesday, Dec. 26
Bloomington Jefferson 1, Woodbury 4
Farmington 4, St. Louis Park 3
St. Paul Highland Park 3, Cambridge-Isanti 5
Hastings 2, South St. Paul 1
Wednesday, Dec. 27
Consolation Semifinal: Bloomington Jefferson 2, St. Louis Park 7
Consolation Semifinal: St. Paul Highland Park 3, South St. Paul 2 (OT)
Semifinal: Woodbury 7, Farmington 0
Semifinal: Cambridge-Isanti 2, Hastings 3
Thursday, Dec. 28
Seventh Place: Bloomington Jefferson 5, South St. Paul 0
Fifth Place: St. Louis Park 7, St. Paul Highland Park 1
Third Place: Farmington 1, Cambridge-Isanti -3
Championship: Woodbury 2, Hastings 4
National Sports Center - Blaine, MN
Championship: Ridder Arena - Minneapolis, MN
Tuesday, Dec. 26
Gentry Academy 6, Pine City 0
Breck 2, Hibbing/Chisholm 3
Simley 0, Two Rivers 4
Red Lake Falls 0, Duluth Marshall 5
Wednesday, Dec. 27
Consolation Semifinal: Pine City 4, Breck 3
Consolation Semifinal: Simley 1, Red Lake Falls 5
Semifinal: Gentry Academy 4, Hibbing/Chisholm 2
Semifinal: Two Rivers 1, Duluth Marshall 4
Thursday, Dec. 28
Seventh Place: Breck 7, Simley 1
Fifth Place: Pine City 3, Red Lake Falls 4 (OT)
Third Place: Hibbing/Chisholm 3, Two Rivers 1
Championship: Gentry Academy 3, Duluth Marshall 0
Memorial Arena - Roseau, MN
Tuesday, Dec. 26
Minneapolis 2, Minot (N.D.) 6
Spring Lake Park 2, Roseau 7
Wednesday, Dec. 27
Minot (N.D.) 4, Spring Lake Park 3 (OT)
Minneapolis 6, Roseau 7
Thursday, Dec. 28
Spring Lake Park 3, Minneapolis 2
Minot (N.D.) 1, Roseau 7
Prairie Island Arena - Red Wing, MN
Wednesday, Dec. 27
Baldwin-Woodville (WI) 4, Fairmont. 0
Mora/Milaca 3, Red Wing 2
Thursday, Dec. 28
Third Place: Fairmont 1, Red Wing 7
Championship: Baldwin-Woodville 4, Mora/Milaca 2
Ralph Engelstad Arena - Thief River Falls, MN
Wednesday, Dec. 27
Bismarck (N.D.) 0, Crookston 5
Lake of the Woods 1, Thief River Falls 8
Thursday, Dec. 28
Crookston 3, Lake of the Woods 2
Bismarck (N.D.) 1, Thief River Falls 14
Graham Arena - Rochester, MN
Wednesday, Dec. 27
Eagan 6, Dodge County 1
East Ridge 4, Rochester Century/John Marshall 6
Fargo South/Shanley (N.D.) 3, Rochester Mayo 2
Thursday, Dec. 28
Rochester Mayo 1, Eagan 8
Rochester Century/John Marshall 4, Fargo South/Shanley (N.D.) 2
Dodge County 4, East Ridge 1
Friday, Dec. 29
Fargo South/Shanley (N.D.) 4, Dodge County 5
East Ridge 1, Rochester Mayo 0
Eagan 3, Rochester Century/John Marshall 1
Graham Arena - Rochester, MN
Wednesday, Dec. 27
La Crescent-Hokah 2, Albert Lea 0
Windom 4, Austin 0
Luverne 6, Rochester Lourdes 2
Thursday, Dec. 28
La Crescent-Hokah 8, Austin 1
Luverne 8, Albert Lea 3
Windom 2, Rochester Lourdes 4
Friday, Dec. 29
Albert Lea 4, Windom 0
Austin 1, Luverne 12
Rochester Lourdes 3, La Crescent-Hokah 4
St. Luke's Sports and Event Center - Proctor, MN
Wednesday, Dec. 27
North Shore 1, Somerset (WI) 1 (Somerset won shootout.)
Hopkins 3, Northern Lakes 7
Southwest Christian/Richfield 4, Osseo 3
Proctor 3, Brookfield (WI) 1
Thursday, Dec. 28
Consolation Semifinal: North Shore 1, Hopkins 2
Consolation Semifinal: Osseo 1, Brookfield (WI) 2
Semifinal: Somerset (WI) 2, Northern Lakes 5
Semifinal: Southwest Christian/Richfield 2, Proctor 3
Friday, Dec. 29
Seventh Place: North Shore 1, Osseo 7
Fifth Place: Hopkins 5, Brookfield (WI) 6 (OT)
Third Place: Somerset (WI) 0, Southwest Christian/Richfield 6
Championship: Northern Lakes 2, Proctor 5
Ely Ice Arena - Ely, MN
Wednesday, Dec. 27
St. Paul Johnson 5, Moose Lake 2
Ely 2, Kittson County Central 1
Thursday, Dec. 28
Kittson County Central 3, Moose Lake 2
Ely 4, St. Paul Johnson 3
Friday, Dec. 29
Kittson County Central 1, St. Paul Johnson 2
Ely 3, Moose Lake 2
Dakotah! Ice Center - Prior Lake, MN
Wednesday, Dec. 27
Eden Prairie 5, Lakeville North 0
Cretin-Derham Hall 8, Chaska 1
St. Thomas Academy 2, Prior Lake 0
Edina 3, Moorhead 1
Thursday, Dec. 28
Lakeville North 3, Chaska 4
Moorhead 2, Eden Prairie 9
Prior Lake 0, Cretin-Derham Hall 5
St. Thomas Academy 3, Edina 2
Friday, Dec. 29
Moorhead 2, St. Thomas Academy 3
Chaska 1, Eden Prairie 8
Edina 2, Cretin-Derham Hall 1 (OT)
Prior Lake 3, Lakeville North 2
Gardens Arena - Warroad, MN
Wednesday, Dec. 27
Grand Forks Central (N.D.) 3, Warroad 2
Grand Forks Red River (N.D.) 7, Providence Academy 5
Thursday, Dec. 28
Grand Forks Central (N.D.) 5, Providence Academy 0
Grand Forks Red River (N.D.) 1, Warroad 3
Friday, Dec. 29
Providence Academy 2, Warroad 6
St. Louis Park Recreation Center - St. Louis Park, MN
Wednesday, Dec. 27
Benilde-St. Margaret's 3, Holy Family 2
Champlin Park 2, Hill-Murray 3 (OT)
Thursday, Dec. 28
Chanhassen 3, Holy Angels 1
Champlin Park 0, Benilde-St. Margaret's 3
Friday, Dec. 29
Benilde-St. Margaret's 3, Holy Angels 3 (OT)
Chanhassen 4, Hill-Murray 1
The Lights Ice Rink or West Fargo Sports Arena - West Fargo, ND
Wednesday, Dec. 27
Marshall 3, West Fargo (N.D.) 5 at West Fargo Sports Arena
International Falls 2, West Fargo Sheyenne (N.D.) 10 at The Lights Ice Rink
Thursday, Dec. 28
Marshall 2, Fargo North (N.D.) 4
International Falls 1, West Fargo (N.D.) 10
Friday, Dec. 29
International Falls 0, Bismarck Century (N.D.) 7 at West Fargo Sports Arena
Plymouth Ice Center - Plymouth, MN
Wednesday, Dec. 27
Minnetonka 6, Rogers 1
Wayzata 5, Lakeville South 0
Thursday, Dec. 28
Minnetonka 9, Lakeville South 1
Wayzata 4, Rogers 2
Friday, Dec. 29
Rogers 2, Lakeville South 5
Wayzata 1, Minnetonka 1 (OT)
Maple Grove Community Center - Maple Grove, MN
Wednesday, Dec. 27
Andover 3, Rosemount 4
Holy Angels 5, Blake 1
Maple Grove 2, Chanhassen 0
Thursday, Dec. 28
Blake 0, Holy Family 7
Rosemount 2, Maple Grove 5
Hill-Murray 2, Andover 4
Friday, Dec. 29
Rosemount 3, Champlin Park 4
Blake 0, Andover 7
Maple Grove 5, Holy Family 3
Heritage Sports Center - Duluth, MN
Wednesday, Dec. 27
Apple Valley/Burnsville 2, Cloquet/Esko/Carlton 5
Anoka 3, Mankato West 2 (OT)
Park of Cottage Grove 4, Owatonna 2
Irondale 1, Duluth Denfeld 4
Thursday, Dec. 28
Consolation Semifinal: Apple Valley/Burnsville 2, Mankato West 1 (OT)
Consolation Semifinal: Owatonna 3, Irondale 0
Semifinal: Cloquet/Esko/Carlton 6, Anoka 1
Semifinal: Park of Cottage Grove 2, Duluth Denfeld 3
Friday, Dec. 29
Seventh Place: Mankato West 1, Irondale 4
Fifth Place: Apple Valley/Burnsville 3, Owatonna 8
Third Place: Anoka 0, Park of Cottage Grove 7
Championship: Cloquet/Esko/Carlton 3, Duluth Denfeld 4 (OT)
Benson Civic Center - Benson, MN
Wednesday, Dec. 27
Morris/Benson 11, Redwood Valley 1
Wednesday, Dec. 28
Prairie Centre 8, Redwood Valley 1
Thursday, Dec. 29
Morris/Benson 5, Prairie Centre 2
Fergus Falls Ice Arena - Fergus Falls, MN
Thursday, Dec. 28
Fort Frances (Ontario) 0, Detroit Lakes 11
Fergus Falls 4, New Ulm 5
Friday, Dec. 29
New Ulm 0, Detroit Lakes 4
Fort Frances (Ontario) 2, Fergus Falls 9
Saturday, Dec. 30
Fort Frances (Ontario) 0, New Ulm 5
Fergus Falls 3, Detroit Lakes 5
Municipal Athletic Complex - St. Cloud, MN
Thursday, Dec. 28
Monticello 9, Litchfield/Dassel-Cokato 0
Mankato East 2, Sauk Rapids-Rice 2 (OT)
Bemidji 2, St. Cloud Cathedral 5
Sartell 2, St. Cloud 5
Friday, Dec. 29
Mankato East 6, Litchfield/Dassel-Cokato 2
Bemidji 5, St. Cloud 3
Monticello 7, Sauk Rapids-Rice 0
Sartell 4, St. Cloud Cathedral 2
Saturday, Dec. 30
Bemidji 1, Monticello 2
Sauk Rapids-Rice 3, Litchfield/Dassel-Cokato 5
Sartell 4, Mankato East 0
St. Cloud 4, St. Cloud Cathedral 7
Exchange Arena - Little Falls, MN
Thursday, Dec. 28
River Lakes 5, Bloomington Kennedy 0
Princeton 1, Little Falls 2
Friday, Dec. 29
Bloomington Kennedy 2, Princeton 6
River Lakes 1, Little Falls 2
Saturday, Dec. 30
Princeton 2, River Lakes 2 (River Lakes won the shootout.)
Bloomington Kennedy 1, Little Falls 2 (OT)